Liatinové kachle GLANCE L voľne stojace

Kód produktu: 2005050


3 550.00 €3 372.50 € s DPH

Ušetríte 177.50 € (-5%)

Vyústenie dymovodu

Horné

Zadné (v prípade zvolenia zadného vyústenia dymovodu bude ku kachliam pribalená záslepka horného dymovodu) [30.00 €]

Dostupnosť: Skladom

Keramické sklo. Odolné voči intenzívnemu pôsobeniu tepla a zmene teplôt. Popolník. Odnímateľný popolník zaručuje čistú a pohodlnú likvidáciu popola. Ovládanie vzduchu. Spaľovanie je ovládané primárnym a sekundárnym prívodom vzduchu. Dvojité spaľovanie. Systém dvojitého spaľovania pre čistejšie a efektívnejšie horenie, prúdením vzduchu sa spália nedohoreté častice skôr, ako sa vyvedú do komína. Airwash - systém čistého skla. Vzduch rovnomerne prúdi na celé sklo, zabraňuje ukladaniu sadzí a ponúka krásny pohľad na oheň. Liatinové prevedenie. Liatina garantuje veľmi kvalitné zhotovenie, vysokú životnosť a optimálne odovzdávanie tepla.

Glance zmenia Váš pohľad na liatinové kachle. Vznikli spojením špičkovej technológie sekundárneho spaľovania s atypickým dizajnom, ktorý upúta aj náročnejšieho užívateľa. Rýchlo sa stanú nielen doplnkom vo Vašej domácnosti, ale aj novým členom rodiny!

 

PÔSOBIVÝ DIZAJN

 Design by STRAND + HVASS. Dizajnové štúdio Christina Strand a Niels Hvass, nachádzajúce sa v Kodani, je založené na tradícii severského dizajnu: jednoduchosť a čistota. Práve to je dôvodom, prečo sú krbové kachle Glance hlboko zakorenené v škandinávskej kultúre. Jednoduché a dobre vyvážené línie umožňujú kachliam Glance vynikať zo štandardu.

Pohľad na blikajúce plamene si môžete vychutnať z každej strany miestnosti - kachle sú na bočných stranách presklené. Záujme aj liatinová rebrovaná konštrukcia, ktorá robí kachle výnimočnými a nemali by chýbať v žiadnej súčasnej domácnosti.

 

ROBUSNÁ LIATINA

Hergóm využíva na výrobu svojich kachlí liatinu najvyššej kvality. Ohnisko vyplnené vermikulitovými platňami zaručuje vysokú účinnosť spaľovania. Liatinový korpus a liatinová rebrovaná konštrukcia poskytuje konštantné sálavé teplo, ktoré kachle odovzdávajú aj dlho po poslednom naložení dreva.

 

DOKONALE ČISTÉ SKLO

Kachle sú vybavená systémom čistého skla Airwash®, ktorý zabezpečuje rovnomerné prúdenie vzduchu, čím vytvára medzi sklom a ohniskom vzduchovú clonu a udržiava tak sklo dlhodobo čisté. 

 

KOMPAKTNÁ VEĽKOSŤ

Glance sa svojimi rozmermi a optimálnym nominálnym výkonom radia medzi kachle vhodné do nízkoenergetických a pasívných domov. V priestore nezaberú veľa miesta, avšak dodajú Vášmu interiéru sviežosť a upútajú pozornosť každého.

 

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Na ovládanie výkonu slúži jediný regulátor, vďaka vzduchotesnosti je ovládanie presné a kachle sú vhodné do nízkoenergetického i pasívneho domu. Veľký zásobník na popol a vysoká účinnosť zaručuje dlhú dobu nepretržitého kúrenia. Dvierka sa otvárajú potiahnutím a zatvárajú jednoduchým zatlačením pomocou systému klik-klak.

 

OSTATNÉ VÝHODY

  • Bočné presklenie
  • Dvojitá liatinová konštrukcia
  • Vermikulitové ohnisko
  • Doba horenia v nočnom režime viac ako 10 hodín
  • Systém čistého skla Airwash®
  • Ovládanie jedným regulátorom
  • Horný alebo zadný dymovod pre flexibilnú inštaláciu
  • Externý prívod vzduchu
  • Odnímateľný popolník

Hmotnosť 198 kg

Nominálny výkon (kW) 9.5

Palivo Drevo

Materiál Liatina

Ohnisko Liatina, vermikulit

Ovládanie primárneho vzduchu Áno

Ovládanie sekundárneho vzduchu Áno

Dvojité spaľovanie Áno

Externý prívod vzduchu Áno

Popolník Áno

Bočné dvierka Nie

EC certifikát RRF 40 16 4301

Norma EN 13240 / BImSchV

Účinnosť (%) 84,0

Emisie CO (13% O2 VOL. %) 0.16

Max. dĺžka polien (mm) 550

Hmotnosť (kg) 198

Dymovod Horný/Zadný

Priemer dymovodu (mm) 150

Teplota spalín (°C) 252

Kolekcia GLANCE

Výrobca HERGÓM

Typ produktu Krbové kachle


Loading