0 ks 0.00 €

NATURE: Moderná technológia pre modernú domácnosť. Krbové vložky s termostatickým diaľkovým ovládaním.HEARTHSTONE: Kolekcia komfortných krbových kachlí s čistým spaľovaním a dobou horenia až do 16 hodín.GLANCE: Fascinujúci pohľad na oheň. Voľne stojace alebo nástenné liatinové kachle s bočným presklením a sekundárnym spaľovaním.SERE: Kompaktné krbové kazety so sekundárnym spaľovaním a voliteľnými ventilátormi.STILKAMIN: Krbové vložky s čistými líniami a veľkým presklením.
Loading

HERGÓM

Spoločnosť Hergóm bola založená v roku 1960, a dnes je jedným z hlavných producentov krbov na svete. Počas  viac ako pol storočia, Hergóm získal úspechy a skúsenosti v oblasti vyvíjania vykurovacích zariadení na drevo a biomasu s dôrazom na prírodné palivá, prostredníctvom výskumu, vývoja a zdokonaľovania  výkonnosti našich produktov.

 

Dnes je značka Hergóm istotou - zárukou, že vaše zariadenie je postavené na bohatej tradícii našej spoločnosti a bude Vám verne slúžiť počas nadchádzajúcich rokov. Nákup produktov Hergóm predstavuje nielen najnovší estetický pokrok, ale tiež vrchol výkonnej vykurovacej technológie. Práve integrita dáva produktom značky Hergóm bezkonkurenčnú príťažlivosť, ktorá trvá viac ako 50 rokov.

 

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM