Liatinové kachle E-20

Kód produktu: 2008650


1 450.00 €1 377.50 € s DPH

Ušetríte 72.50 € (-5%)

Dostupnosť: Skladom

Keramické sklo. Odolné voči intenzívnemu pôsobeniu tepla a zmene teplôt. Popolník. Odnímateľný popolník zaručuje čistú a pohodlnú likvidáciu popola. Liatinové prevedenie. Liatina garantuje veľmi kvalitné zhotovenie, vysokú životnosť a optimálne odovzdávanie tepla.

Kachle na drevo E-20 spájajú technológiu čistého spaľovania s výhodami liatiny: vysoký prenos tepla, spoľahlivosť a životnosť.

 

DIZAJN

E-20 patria medzi menšie - nenápadné kachle, ktoré však môžete umiestniť do každého priestoru a nič tým nepokazíte. Práve naopak. Vďaka krásnemu spracovaniu, elegantným líniam s matným čiernym prevedením patria medzi najobľúbenejšie kachle.

 

ROBUSNÁ LIATINA

Hergóm využíva na výrobu svojich kachlí liatinu najvyššej kvality. Ohnisko vyplnené šamotovými platňami zaručuje vysokú účinnosť spaľovania, podporuje akumuláciu tepla a chráni kachle pred prípadným poškodením spôsobeným prikladaním palivového dreva.

 

OSTATNÉ VLASTNOSTI

E-20 sa pýšia tiež modernou technológiou spaľovania, systémom čistého skla a jednoduchou obsluhou. Vďaka vzduchotesnej spaľovacej komore je regulácia horenia presná a výkon je tak možné nastaviť podľa požiadaviek užívateľa. Štandardnou výbavou je aj popolník, čo umožňuje dlhšiu dobu nepretržitého kúrenia. Tieto populárne kachle sú zárukou kvality, odolnosti a dlhej životnosti.

Hmotnosť 90 kg

Nominálny výkon (kW) 5.7

Palivo Drevo

Materiál Liatina

Ohnisko Liatina, šamot

Externý prívod vzduchu Nie

Popolník Áno

Bočné dvierka Nie

EC certifikát LEE/030/06-1

Norma EN 13240

Účinnosť (%) 80.0

Emisie CO (13% O2 VOL. %) 0.10

Max. dĺžka polien (mm) 420

Dymovod Horný

Priemer dymovodu (mm) 150

Teplota spalín (°C) 253

Kolekcia E SERIES

Výrobca HERGÓM

Typ produktu Krbové kachle


Loading