Krbová vložka C-16/80

Kód produktu: 20113632 600.00 € s DPH

Externý prívod vzduchu

Nie

Áno [40.00 €]

Montážny rámik

Nie

Áno [160.00 €]

Dostupnosť: Skladom

Keramické sklo. Odolné voči intenzívnemu pôsobeniu tepla a zmene teplôt. Popolník. Odnímateľný popolník zaručuje čistú a pohodlnú likvidáciu popola. Ovládanie vzduchu. Spaľovanie je ovládané primárnym a sekundárnym prívodom vzduchu. Dvojité spaľovanie. Systém dvojitého spaľovania pre čistejšie a efektívnejšie horenie, prúdením vzduchu sa spália nedohoreté častice skôr, ako sa vyvedú do komína. Airwash - systém čistého skla. Vzduch rovnomerne prúdi na celé sklo, zabraňuje ukladaniu sadzí a ponúka krásny pohľad na oheň. Distribúcia tepla. Oceľové opláštenie na teplovzdušné rozvody pre maximalizáciu výhrevného priestoru. Ventilátory. Výkonné a tiché ventilátory cirkuláciu nahriatého vzduchu. Výkon je nastaviteľný. Ventilátory sú vybavené bezpečnostným termostatom ako prevencia proti prehriatiu.  Liatinové prevedenie. Liatina garantuje veľmi kvalitné zhotovenie, vysokú životnosť a optimálne odovzdávanie tepla.

Hlavnými vlastnosťami krbových vložiek C-16 je pohodlie, optimálny výkon a bezpečnosť pri úplnom rešpektovaní životného prostredia.

 

DIZAJN A PREVEDENIA

Napriek kompaktnej veľkosti ponúka krbová vložka veľké presklenie a ohnisko, ktoré pohĺti až 60 cm polená. Čierny okraj na skle vytvára moderný vzhľad a systém čistého skla zabraňuje jeho nadmernému špineniu aj pri stálom kúrení. Štandardnou výbavou je trojstranný dokončovací liatinový rám. Za doplatok je možnosť dokúpenia štvorstranného rámika. Nominálny výkon krbových vložiek C-16 je 8 kW, maximálny výkon prevedenia C-16/70 je 13 kW a väčšieho modelu C-16/80 až 17 kW.

 

DISTRIBÚCIA TEPLA

Krbová vložka je vybavená opláštením s dvoma výstupmi na odvod tepla do susedných miestností. Efektívnejšiu distribúciu zabezpečuje tichý ventilátor s troma úrovňami výkonu. Ventilátor tiež slúži ako bezpečnostný prvok proti prehriatiu.

 

SEKUNDÁRNE SPAĽOVANIE

Pokročilá technológia sekundárneho spaľovania zabezpečuje čisté horenie s minimálnymi emisiami a interval prikladania viac ako 10 hodín. Vysokú funkčnosť zabezpečuje aj liatinové ohnisko, ktoré podporuje akumuláciu tepla a chráni krbovú vložku pred prípadným poškodením spôsobeným prikladaním palivového dreva. Zaraidenie spĺňajú prísne emisné kritéria a nariadenia - ECODESIGN 2022.

 

OSTATNÉ VÝHODY

  • Systém čistého skla "AirWash"
  • Doba horenia v nočnom režime viac ako 10 hodín
  • Liatinová konštrukcia a ohnisko
  • Tichý 3-rýchlostný ventilátor
  • Veľkokapacitný popolník
  • Externý prívod vzduchu (voliteľné)
  • Trojstranný liatinový rám
  • Štvorstranný oceľový mintážny rám (voliteľné)

Hmotnosť 140 kg

Nominálny výkon (kW) 8.0

Výkonný rozsah (kW) do 17.0

Palivo Drevo

Materiál Liatina

Ohnisko Liatina

Ovládanie primárneho vzduchu Áno

Ovládanie sekundárneho vzduchu Áno

Dvojité spaľovanie Áno

Externý prívod vzduchu Voliteľné

Popolník Áno

EC certifikát RRF-29 20 5509

Norma EN 16510 (EcoDesign 2022)

Účinnosť (%) 85.1

Emisie CO (13% O2 VOL. %) 0.08

Max. dĺžka polien (mm) 600

Dymovod Horný

Priemer dymovodu (mm) 180

Teplota spalín (°C) 348

Kolekcia Serie Classic

Výrobca HERGÓM

Otváranie dvierok Bočné

Presklenie Rovné

Typ produktu Teplovzdušná krbová vložka


Loading