Plynový ohrievač PATIO - povrchová úprava OXIDE MORO - manuálne ovládanie

Kód produktu: PATIO/M/G30/30MBAR/Q/O/M1 360.00 € s DPH

Dostupnosť: Do 10 dní

PATIO je štýový plynový ohrievač, vďaka ktorému vytvoríte v každom priestore jedinečnú a príjemnú atmosféru. Vďaka štvorstrannému preskleniu je vidieť na oheň z každej strany. 

 

DIZAJN

PATIO sa vďaka svojmu modernému dizajnu hodí takmer všade. Slúži ako elegantný doplnok terasy alebo záhrady. Často sa tiež využíva v reštauračnom a hotelovom priemysle v jedálenskej alebo oddychovej zóne ako zaujímavý doplnok. Atraktívny vzhľad a príjemné teplo spríjemní hosťom jarné, letné i jesenné večery. do jedálne, obývacej miestnosti, záhrady, terasy na spríjemnenie atmosféry a dodáva príjemné teplo počas studených večerov. Prirodzený plameň zabezpečuje moderný keramický horák.

 

VÝHODNÁ OBSLUHA

PATIO nevydáva žiadny zvuk ani zápach. Jeho činnosť neovplyvňuje cirkuláciu vzduchu, čo je dôležité najmä pre alergikov. Vďaka kolieskam je možné zariadenie presúvať na ľubovoľné miesto, kde sa kolieska zablokujú. Zariadenie dokáže pracovať na plný výkon neustále až 30 hodín a je určené na 11 kg bombu. Nakoľko sa sklo nešpiní, nie je potrebné jeho čistenie. Spúšťanie je veľmi jednoduché pomocou tlačidla umiestneného v dolnej časti ohrievača. 

 

BEZPEČNOSŤ

PATIO sa napája na plynovú bombu, ktorá sa ukrýva v zariadení. Plameň je uzavretý v sklenenej komore, ktorá chráni pred priamym kontaktom s ohňom. Vďaka tomu Vám umožňuje vychutnávať si tanec plameňov a zároveň ho mať pod kontrolou. Zariadenie je vybavené tvrdeným sklom o hrúbke 4 mm.

Spodná časť - korpus je vyrobený z ocele, ktorý je pokrytý prírodným sintrom. Prístup do dolnej komory je zaistený zámkom proti otvoreniu neoprávnenou osobou. Ohnisko je vďaka sklu chránené aj pred vetrom a štvorstranné presklenie zabezpečuje rovnomerné odovzdávanie tepla na každú stranu.

PATIO je vybavené špeciálnym bezpečnostným ventilom, ktorý v prípade prevrátenia zariadenie automaticky vypne prívod plynu do regulátora a plameň sa uhasí. Zariadenie nie je závislé na elektrickej energii, takže terasu rozžiarite a ohrejete aj v prípade výpadku elektriny. Ohrievač je vybavený pokročilým systémom manuálneho regulátora, ktorý zabraňuje nekontrolovanému úniku plynu.

Hmotnosť 74 kg

Výkonný rozsah (kW) 4,9 - 8,2

Palivo Technický plyn LPG

Materiál Sklo, oceľ

Diaľkové ovládanie spaľovania Voliteľné

Kolekcia PATIO

Výrobca KRATKI

Doba horenia pri max. výkone (hod.) 24

Doba horenia pri min. výkone (hod.) 36


Loading