Plynové kachle AB S

Kód produktu: KOZA/AB/S/G2 680.00 € s DPH

Palivo

NG - Zemný plyn

LPG - Propán bután

Dostupnosť: 2 až 3 týždne

MODERNÝ DIZAJN

Plynové kachle AB S sa vyznačujú modernou líniou a inovatívnymi technologickými riešeniami, ktoré zaisťujú optimálnu tepelnú účinnosť a pohodlnú obsluhu. Zariadenie je vybavené dvomi sklami. Vonkajšia s dekoratívnym motívom - čiernym okrajom, ktorý moderný dizajn kachlí ešte zvýrazňuje. Špeciálne navrhnutý keramický horák poskytuje realistický pohľad na plameň, podobne ako u kachlí na drevo. Samozrejmosťou je možnosť reguláce výšky plameňa.

 

BEZPEČNOSŤ NA NAJYŠŠEJ ÚROVNI

Zariadenie je vybavené bezpečným a pokrokovým systémom automatického ovládania plynu pomocou diaľkového ovládania, ktorý zabraňuje nekontrolovateľnému úniku plynu. Hermeticky uzatvorená spaľovacia komora ponúka najvyššiu úroveň bezpečnosti. Pri akomkoľvek probléme s priechodnosťou komína sa horák automaticky uzavrie, vďaka čomu máte hru plameňou úplne pod kontrolou. Dokonalá tesnosť kachlí je zabezpečená vďaka pevným zvarom. Oceľové prvky sú rezané laserom s využitím moderných zariadení a následne ohýbané pomocou ohýbačiek CNC. Zariadenie nie je závislé na elektrickej energii, takže máte kachle pod kontrolou aj v prípade výpadku elektriny. Riadiaca jednotka je napájaná pomocou štyroch 1,5V batérií. Automatický systém zabraňuje zásahu neoprávneným osobám, napr. deťom. Zapnutie / vypnutie kachlí je možné nastaviť na konkrétny čas a deň. Kachle majú certifikát WE, ktorý zaručuje bezpečnosť používania, ochranu zdravia a životného prostredia.

 

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Nastavenie i regulácia zariadenia sa vykonáva pomocou termostatického diaľkového ovládania s možnosťou naprogramovania dennej teploty aj 7 dní vopred. Inštalácia nevyžaduje tradičný komín, postačuje systém koncentrického vývodu spalín cez stenu alebo strechu. Keramické sklo má odolnosť až 660°C.

 

UPOZORNENIE! Pri objednávke je nutné zvoliť typ plynu - zemný plyn (NG) alebo LPG (z bomby)! 

KÓDY PRODUKTOV

Zemný plyn: KOZA/AB/S/G/G20/20MBAR

Propán bután: KOZA/AB/S/G/G31/37MBAR

Hmotnosť 104 kg

Nominálny výkon (kW) 4.9 kW NG / 4.2 kW LPG

Výkonný rozsah (kW) 2.6 - 4.9 kW NG / 3.7 - 4.2 kW LPG

Palivo Plyn

Materiál Oceľ

Diaľkové ovládanie spaľovania Áno

Účinnosť (%) 91.4

Kolekcia AB

Výrobca KRATKI

Farba prevedenia Čierna

Presklenie Rovné

Šírka (mm) 524

Výška (mm) 1051

Hĺbka (mm) 422

Typ produktu Plynové kachleLoading