Kachľová pec BLANKA 8 čierna

Kód produktu: BLANKA/KAFEL/C3 300.00 € s DPH

Dostupnosť: 1 až 2 týždne

MAXIMÁLNE VYUŽITIE ENERGIE

Efektívnejšie spaľovanie a dlhšie udržiavanie teploty je dosiahnuté obložením spaľovacej komory TERMOTECOM, teploakumulačným materiálom, ktorý zvyšuje teplotu v peci. Spaľovanie častíc paliva prebieha vďaka systému dvoch deflektorov, ktoré predlžujú cestu výfukových plynov. Tento proces tiež zvyšuje účinnosť spaľovania a zabezpečuje lepšie využitie energie, čím sa minimalizuje emisia škodlivých látok do atmosféry. Maximálne využitie tepla vďaka husto usporiadaným chladičom, čo zaručuje lepšiu účinnosť výmeny tepla do okolia.

  

EKOLOGICKÉ SPAĽOVANIE

Zariadenie spĺňa požiadavky Ecodesignu a normy BImSchV 2, ktorá určuje maximálne emisie CO.

  

BEZPEČNOSŤ NA NAJVYŠŠEJ ÚROVNI

Telo a predná strana vložky sú odolné voči vysokým teplotám vďaka použitiu kvalitnej ocele. To zaisťuje stabilitu celej konštrukcie. Blank je vybavený tepelne odolnou keramikou, ktorá odolá teplotám až do 660°C. 

 

POHODLNÉ POUŽÍVANIE

Možno použiť v rôznych podmienkach inštalácie vďaka nastaviteľným nožičkám a pohyblivému vývodu výfukových plynov s 360° nastavením.

 

DIZAJN

Dizajn v retro štýle - lesklé dlaždice. Obloženie z kachieľ predlžuje dobu uvoľňovania tepla, ktoré je doplnkovým zdrojom vykurovania po vyhasnutí krbu. Kachľové pece Kratki sú pece na tuhé spaľovanie s ručným vkladaním paliva a uzavretými dverami pece. Slúžia ako doplnkový zdroj tepla v miestnostiach, kde sú inštalované.

Hmotnosť 247 kg

Nominálny výkon (kW) 8

Výkonný rozsah (kW) 7,5 - 11

Palivo Drevo

Materiál Kachle

Externý prívod vzduchu Áno

Popolník Áno

Účinnosť (%) 78

Emisie CO (13% O2 VOL. %) 0,1

Max. dĺžka polien (mm) 300

Hmotnosť (kg) 300

Dymovod Horný / Zadný

Priemer dymovodu (mm) 160

Teplota spalín (°C) 285

Výrobca Kratki

Presklenie Rovné

Typ produktu Krbové kachleLoading