0 ks 0.00 €


KTO SME


VAYER, TO JE KLASICKÝ DESIGN S TEMPERAMENTOM A VÍZIOU!


VAYER je švajčiarska značka, ktorá vznikla v prostredí tamojších Álp. V inšpiratívnej scenérii helvetských vrcholov boli vyvinuté celosvetovo unikátne technologické riešenia, které doposiaľ nepoužíval žiadný iný výrobce. Prvky patentované švajčiarskými technológmi - antibakteriálna vrstva z nanostriebra a systém ohrevu Etna - u konkurencie by len márne hľadali. Preto, aby inovácia obdržala formu zodpovedajúcu jej kvalite, najvýznamnejší technologovia v spolupráci s uznávanými návrhármi spojili vyvinuté technologické riešenia s projektom značky, kterú symbolizuje grafický znak VAYER.


Do tohoto neopakovateľného projektu sa zapísala firma CENTRUM, ktorú Švajčiari ocenili vďaka ich takmer 30 ročným skúsenostiam v brandži a vízii neustáleho vývoja. Z niekoľkých korporacií súperiacich o získanie inovatívneho projektu bola zvolená práve firma CENTRUM, ktorá sa takto stala výhradným majiteľom značky VAYER a technologických riešení používaných v ich produktoch. Uvedomujeme si, že dôvera, ktorá nám bola prejavena, nás zaväzuje - preto neustále zvyšujeme štandard a kvalitu našich výrobkov. Zdokonaľujeme pre našich klientov to, čo sa už teraz zdá dokonalé.


PREČO MY?


Pokiaľ vychádzate z predpokladu, že kúpeľňa nie je len obyčajná miestnosť, ale predovšetkým domáca oáza komfortu, štýlu a relaxu, v ktorej má každý detail vplyv na pocit harmónie a luxusu, potom ste tu správne! VAYER spĺňa očakávania tých, ktorí si po ubehanom dni chcú konečne oddýchnuť vo vlastnom SPA.

 

RELAXOVANÝ ČLOVEK JE ŠŤASTNÝ ČLOVEK.


Po stresujúcom a vyčerpávajúcom dni nie je nič lepšie, ako dlhá, uvoľňujúca kúpeľ. Oplatí sa teda vynaložiť trochu snahy, aby bola táto činnosť maximálne príjemná. S myšlienkou na našich zákazníkov sa v kolekcii výrobkov VAYER prelína neobvyklý design, decentný tvar a klasické línie ukázané doposiaľ nevídaným spôsobom. Vďaka tomu sa naše umývadlá, vane a vaničky VAYER komponujú so všetkými štýlmi a prinášajú do každej kúpeľne tón luxusu, vkusu a modernosti.DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM