Rohová mriežka LUFT 766x547x90 ľavá nerezová 45S

Kód produktu: LUFT/NL/90/45S/SZ161.90 € s DPH

Dostupnosť: 1 až 2 týždne

Rohové mriežky LUFT 45S vynikajú svojim moderným a minimalistickým vzhľadom. LUFT majú maskovaný otvor - vyrobený v uhle 45 stupňov a bez viditeľných spojov.

 

Krbová mriežka LUFT 45S sa inštaluje na krbové obstavby a je estetickým zakončením otvorov potrebných na prúdenie vzduchu v krbe. Vďaka svojmu dizajnu je ideálna pre moderné interiéry. Charakteristickým črtom modelu LUFT 45S je maskovaný otvor mriežky - cez krbovu mriežku nie je vidno do krbovej obstavby, no napriek tomu zabezpečuje optimálne prúdenie vzduchu. Musí byť však dodržaná správna montáž: ak umiestňujete mriežku nad krbovou vložkou, ktorá má slúžiť na výdaj teplého vzduchu, otočte mriežku otvorom smerom dole. Ak umiestňujete mriežku pod krbovou vložkou, ktorá má slúžiť na príjem chladného vzduchu, otočte mriežku otvorom smerom hore. Pamätajte tiež na minimálnu požadovanú veľkosť jednotlivých mriežok podľa výkonu krbovej vložky. Mriežky sú farbené práškovou metódou, čím sú odolné voči vysokým teplotám i mechanickému poškodeniu. Záruka 24 mesiacov.

 

Výber rohových mriežok LUFT

Ak vyberáte krbovú mriežku napríklad pre krbovú vložku s pravým rohovým presklením, na výdaj teplého vzduchu (nad krbovou vložkou) budete potrebovať pravý "LUFT" a na príjem chladného vzduchu (pod krbovou vložkou) opačný - ľavý "LUFT", ktorý sa inštaluje opačne, otvorom hore.

Hmotnosť 4.5 kg

Výrobca KRATKI

Farba prevedenia Nerez

Výška (mm) 90

Hĺbka (mm) 126,5

Typ mriežky LUFT rohová ľavá

Účinná veľkosť mriežky (cm2) 595


Loading