Plynový ohrievač UMBRELLA čierny

Kód produktu: UMBRELLA/C/G30/30MBAR/S/ZE620.00 € s DPH

Dostupnosť: Do 10 dní

UMBRELLA je moderný plynový ohrievač, ktorý vám predĺži leto. Nádherné chvíle v záhrade či na terase v spoločnosti rodiny a priateľov sa vďaka nej nemusia skončiť s príchodom chladnejších večerov.

 

DIZAJN

Umbrella sa vďaka svojmu modernému dizajnu hodí takmer všade. Slúži ako elegantný doplnok terasy alebo záhrady. Často sa tiež využíva v reštauračnom a hotelovom priemysle v jedálenskej alebo oddychovej zóne ako zaujímavý doplnok. Atraktívny vzhľad a príjemné teplo spríjemní hosťom jarné, letné i jesenné večery. do jedálne, obývacej miestnosti, záhrady, terasy na spríjemnenie atmosféry a dodáva príjemné teplo počas studených večerov.

 

POHODLNÁ OBSLUHA

Rozsvietenie ohrievača trvá niekoľko sekúnd. Je to mimoriadne pohodlné a intuitívne. Plynový reduktor a hadica na pripojenie plynovej fľaše sú namontované v ohrievači. Zariadenie dokáže pracovať na plný výkon, nepretržite až 17 hodín.

nevydáva žiadne zvuky ani pachy. Jeho prevádzka tiež neovplyvňuje cirkuláciu vzduchu, čo je dôležité najmä pre používateľov, ktorí sú alergickí. 

 

BEZPEČNOSŤ

Ohrievač UMBRELLA je poháňaný skvapalneným plynom z fľaše ukrytej v kryte. Plamene sú uzavreté v špeciálnej komore, ktorá nás chráni pred priamym kontaktom s ohňom.

Konštrukcia ohrievača zaručuje ochranu horiaceho ohňa pred vetrom. Ohrievač je vybavený špeciálnym sklopným ventilom, ktorý v prípade prevrátenia zariadenia automaticky preruší prívod plynu do ovládača a plameň uhasí.

Ohrievač je vybavený úplne bezpečným systémom manuálnej regulácie plynu, ktorý chráni pred nekontrolovaným únikom paliva.

Ohrievač je navyše vybavený termočlánkovým snímačom, ktorý pri zhasnutí plameňa riadiaceho horáka preruší prívod plynu do horáka.

Hmotnosť 46 kg

Nominálny výkon (kW) 12

Výkonný rozsah (kW) 3,9-12,0

Palivo Technický plyn LPG

Materiál Sklo, oceľ

Kolekcia UMBRELLA

Výrobca KRATKILoading