Plynový gril L-CLASS 40 čierny s nerezovou varnou platňou

Kód produktu: BGG00101 380.00 € s DPH

Dostupnosť: 2 až 3 týždne

S perfektne navrhnutými proporciami je Brabura 40 jedinečným grilom, ktorý si určite užijete.

 

VARNÁ DOSKA BRABURA

Brabura so svojimi viac ako 20-ročnými skúsenosťami v spolupráci s HERGÓM® vyrába varné dosky zo smaltovanej liatiny alebo z ultraodolného nerezového nepriľnavého povrchu, ktorý prenáša a udržuje teplo lepšie ako akýkoľvek iný materiál. Tiež sa veľmi ľahko čistí a nevyžaduje údržbu. Keďže ide o neporézny povrch, neprenáša chute z jednej potraviny na druhú.

 

HORÁKY

Nerezové horáky s tromi výstupmi plameňa umožňujú sústrediť teplo na väčšiu plochu varnej dosky. Naše mriežky majú najvyšší počet horákov na plochu a spolu s liatinou dosahujú optimálne rozloženie teploty, čo má za následok vynikajúce prepečenie jedla, zadržanie šťavy a zabránenie jej prilepeniu alebo vareniu.

 

KORPUS GRILU

Korpus je vyrobený z ručne opracovanej nehrdzavejúcej ocele, čo zaručuje doživotnú odolnosť a jednoduchú údržbu. Kombinácia s liatinou robí z našich varných dosiek jedinečný produkt.

 

ČISTENIE

Záhradný gril Brabura sa veľmi ľahko čistí. Za pár minút bude vaš gril ako nový. Aby to bolo možné, má varná doska otvor, ktorý vedie všetky zvyšky do skrytého, veľkokapacitného, ľahko vyberateľného podnosu.

 

ZAPAĽOVANIE A BEZPEČNOSŤ

Všetky naše platne majú jednoduchý a účinný systém zapaľovania. Jednoduchým stlačením LED ovládača získate nepretržitú iskru, ktorá zapáli horák v priebehu niekoľkých sekúnd. Nechýba ani bezpečnostný systém, ktorý preruší prívod plynu v prípade náhodného zhasnutia horáka. LED na ovládacom paneli nielen skvele vyzerá, ale tiež signalizuje, kedy je gril zapnutý alebo vypnutý.

Hmotnosť 62 kg

Nominálny výkon (kW) 18.8

Palivo Technický plyn LPG

Materiál Oceľ

Varná platňa Nehrdzavejúca oceľ

Výrobca BRABURA

Šírka (mm) 1016

Výška (mm) 330

Hĺbka (mm) 610

Typ produktu Plynový gril

Záruka 15 rokov


Loading