Krbová vložka ARANDA s rúrou na pečenie

Kód produktu: 20010083 150.00 € s DPH

Dostupnosť: 4 - 6 týždňov

Keramické sklo. Odolné voči intenzívnemu pôsobeniu tepla a zmene teplôt. Ovládanie vzduchu. Spaľovanie je ovládané primárnym a sekundárnym prívodom vzduchu. Airwash - systém čistého skla. Vzduch rovnomerne prúdi na celé sklo, zabraňuje ukladaniu sadzí a ponúka krásny pohľad na oheň. Liatinové prevedenie. Liatina garantuje veľmi kvalitné zhotovenie, vysokú životnosť a optimálne odovzdávanie tepla. Rúra z nerezovej ocele.

Krbové vložka na pečenie ARANDA predstavuje nový štýl grilovania a pečenia. Sú skonštruované z liatiny a veľkokapacitná rúra z nerezu. ARANDA majú regulovateľný výkon, nastaviteľnú teplotu rúry, vysokú účinnosť a veľmi čisté spaľovanie.

 

VYUŽITIE PO CELÝ ROK

Jedno z liatinových majstrovských diel od Hergomu: je to krb, ale aj pec, sporák a gril... Vďaka svojej všestrannosti ho môžete používať počas celého roka.

 

VYSOKÁ KVALITA

Jej vonkajšia konštrukcia aj ohnisko sú vyrobené z liatiny, pričom rúra je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s keramickou izoláciou a systémom vložiek, ktorý zabraňuje deformácii, zaručuje kvalitnú povrchovú úpravu, veľkú odolnosť a optimálny prenos tepla. 

 

OVLÁDANIE VZDUCHU

Spaľovanie je neustále kontrolované vďaka regulátorom primárneho a sekundárneho vzduchu, ktoré ho optimalizujú na maximum vďaka nominálnemu výkonu 12,5 kW, čo znamená, že naša rúra Aranda dosahuje účinnosť 70 %. 

 

Krbová vložka na pečenie ARANDA nespĺňa Ecodesign 2022 a nie je vhodná ako hlavný zdroj vykurovania. Slúži ako doplnkový zdroj tepla a je primárne určená na varenie, grilovanie a pečenie.

Hmotnosť 242 kg

Nominálny výkon (kW) 12.5

Palivo Drevo

Materiál Liatina

Materiál zhotovenia rúry Nerez

Izolácia rúry Keramická

Rozmery rúry (š x v x h) (mm) 570 x 300 x 620

Ohnisko Liatina

Ovládanie primárneho vzduchu Áno

Ovládanie sekundárneho vzduchu Áno

Externý prívod vzduchu Nie

Popolník Áno

EC certifikát RRF-15 11 2754

Norma EN 12815 / BImSchV

Účinnosť (%) 71.0

Emisie CO (13% O2 VOL. %) 0.19

Max. dĺžka polien (mm) 500

Hmotnosť (kg) 242

Dymovod Horný

Priemer dymovodu (mm) 200

Teplota spalín (°C) 290

Kolekcia SERIE CLASSIC

Výrobca HERGÓM

Odnímateľná grilovacia mriežka Áno

Typ produktu Krbová vložka na pečenie


Loading