Voľne stojaci biokrb WHISKEY 2 čierny 1030x880mm

Kód produktu: WHISKEY/2/CZARNY/TUV


434.00 €347.20 € s DPH

Ušetríte 86.80 € (-20%)

Dostupnosť: Skladom

Biokrb napodobňujúci tradičný krb s otvoreným ohniskom s anglickým štýlom.

 

Biokrby WHISKEY nevyžadujú žiadnu montáž ani pripojenie na komín, sú jednoduché na obsluhu, vhodné do priestranného domu ale i malého bytu. Široká škála biokrbov Kratki ponuká množstvo riešení interierového dizajnu. 

 

PRIRODZENÉ TEPLO

Biokrb zvýši teplotu v miestnosti o pár stupňov Celzia, v závislosti od veľkosti plameňa a priestoru. 100% vytvoreného tepla je odovzdané do miestnosti, vďaka čomu je biokrb doplnkovým zdrojom tepla.

 

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Postačuje naliať palivo po úroveň vyznačenú na zásobníku. Regulácia plameňa alebo uhasenie je možné kedykoľvek. Nezabudnite však občas miestnosť, v ktorej sa biokrb používa vyvetrať.

Voľne stojaci biokrb nevyžaduje montáž, stači položiť na ľubovoľné miesto. Potrebné je len biokrb poskladať podľa návodu na použitie.

 

ZÁRUKA KVALITY

Biorkby sú vyrobené z materiálov vysokej kvality. Výrobný proces prebieha v súlade s globánymi normami, čo potvrdzuje aj certifikát ISO 9001:2015.

 

STAVTE NA BEZPEČNOSŤ

Výrobný proces je monitorovanými príslušnými inštitúciami a všetky biokrby držia nemecký bezpečnostný certifukát TÜV.

Zásobík s certifikátom TÜV je vybavený dodatočnou špeciálnou komorou, ktorá zabráni vyliatiu paliva pri náhodnom preplnení zásobníka biopalivom. 

V zásobníku je absobčná vložka, ktorá zabráňuje vyliatiu biopaliva pri náhodnom naklonení a zaručuje nižšiu spotrebu paliva.

Biokrb je navyše vybavený sklom, ktoré oddeľuje ohnisko od miestnosti a zvyšuje tak bezpečnosť používania.

 

UPOZORNENIE: Je zakázané liať bioalkohol mimo zásobníka na to určeného, môže dôjsť k poškodeniu biokrbu. Tiež je zakázané dolievať náplň počas horenia!

 

Pozrite si tiež príslušenstvo k Vášmu biokrbu.

Hmotnosť 24 kg

Kolekcia WHISKEY

Výrobca KRATKI

Farba prevedenia Čierna

Šírka (mm) 1030

Výška (mm) 880

Hĺbka (mm) 250

Objem zásobníka (dm³) 0,50

Typ produktu Voľne stojaci biokrb


Loading