Výhody Hergómu

Spoločnosť Hergóm bola založená v roku 1960, a dnes je jedným z hlavných producentov krbov na svete. Počas  viac ako pol storočia, Hergóm získal úspechy a skúsenosti v oblasti vyvíjania vykurovacích zariadení na drevo a biomasu s dôrazom na prírodné palivá, prostredníctvom výskumu, vývoja a zdokonaľovania výkonnosti našich produktov.

Dnes je značka Hergóm istotou - zárukou, že vaše zariadenie je postavené na bohatej tradícii našej spoločnosti a bude Vám verne slúžiť počas nadchádzajúcich rokov. Nákup produktov Hergóm predstavuje nielen najnovší estetický pokrok, ale tiež vrchol výkonnej vykurovacej technológie. Práve integrita dáva produktom značky Hergóm bezkonkurenčnú príťažlivosť, ktorá trvá viac ako 50 rokov. 

  

Osobitý dizajn

Spotrebiče značky Hergóm sú nielen vysoko účinné, ale aj najmodernejšie produkty z estetického hľadiska, elegantné a dizajnovo nadčasové, ktorá zdobia každú miestnosť svojou osobnosťou. Hergóm bol nominovaný v Španielsku na Cenu Princa Filipa (The Prince Felipe Award) v kategórii podniková dokonalosť v sekcii dizajn.

 

 

 

Záruka vlastnej zlievarne

Vo vlastnej zlievarni  používame ako hlavný materiál pre naše výrobky jemnú liatinu. Uvádzame niekoľko dôvodov, prečo veríme, že je liatina tak skvelý a odolný materiál pre krbové produkty:

• Trvanlivosť: vzhľadom k jej odolnosti voči teplu a korózii a vďaka jej konštrukcii bez zvarných bodov, ktorá zabraňuje poškodeniu komponentov, ktoré keby boli vyrobené z iných materiálov, by sa mohli zlomiť. Liatinové telo vydrží prakticky večne.

• Vzhľad: Liatina umožňuje atraktívne a jedinečné tvary a vzory.

• Tepelná trvácnosť: Liatina ponúka jemný, útulný prenos tepla, a liatinové kachle zostávajú teplé niekoľko hodín potom, čo zhasol oheň.

• Vynikajúci pomer cena / výkon.

 

Záruka kvality 

V našom výrobnom procese používame vybrané suroviny na zabezpečenie optimálneho výkonu a spoľahlivosti. Všetky

Hergóm spĺňa všetky požiadavky integrovanej environmentálnej autorizácie od  24/12/2008. krbov kachle a vložky značky Hergóm spĺňajú požiadavky normy UNE-EN-13229, ktoré zaručujú tepelné hodnoty a výkon.