SANTORINI CFS - voľne stojace kachle s krytom dymovodu

Kód produktu: 20901323 972.00 € s DPH

Dostupnosť: 1 až 3 týždne

Keramické sklo. Odolné voči intenzívnemu pôsobeniu tepla a zmene teplôt. Popolník. Odnímateľný popolník zaručuje čistú a pohodlnú likvidáciu popola. Ovládanie vzduchu. Spaľovanie je ovládané primárnym a sekundárnym prívodom vzduchu. Dvojité spaľovanie. Systém dvojitého spaľovania pre čistejšie a efektívnejšie horenie, prúdením vzduchu sa spália nedohoreté častice skôr, ako sa vyvedú do komína. Airwash - systém čistého skla. Vzduch rovnomerne prúdi na celé sklo, zabraňuje ukladaniu sadzí a ponúka krásny pohľad na oheň. Oceľové prevedenie.

Santorini sú kachle s veľkým zakriveným sklom, ktoré Vám umožňuje ohromujúci pohľad na oheň. Ich nízke emisie a vysoká účinnosť robia tento model ekologický a enviromentálne pokročilý spotrebič. Santorini disponujú systémom Airwash pre dlhodobo čisté sklo a technológiou dvojitého spaľovania pre takmer dokonalé doháranie spalín. Sú dostupné v dvoch prevedeniach - závesné alebo voľne stojace kachle a v oboch prevedeniach je možné zvoliť aj dekoratívny kryt dymovodu.

 

Dekoratívny kryt robí model Santorini CFS pôsobivým. Tento moderný doplnok je vytvorený v jednej línii s krbom, vďaka čomu vyzerajú byť kachle vyššie než v skutočnosti sú.

Hmotnosť 180 kg

Nominálny výkon (kW) 10.5

Palivo Drevo

Materiál Oceľ

Ohnisko Oceľ

Ovládanie primárneho vzduchu Áno

Ovládanie sekundárneho vzduchu Áno

Dvojité spaľovanie Áno

Externý prívod vzduchu Áno

Popolník Áno

EC certifikát EZKA/11/037-11

Norma EN 13229 / BImSchV

Účinnosť (%) 77.7

Emisie CO (13% O2 VOL. %) 0.10

Max. dĺžka polien (mm) 350

Hmotnosť (kg) 180

Dymovod Horný

Priemer dymovodu (mm) 200

Teplota spalín (°C) 280

Kolekcia Nostrum

Výrobca Hergóm


Loading